Заморожені ягоди і фрукти

Заморожені ягоди і фрукти
27 July, 2021

Заморожені ягоди і фрукти

фото с https://www.google.com/

Літо багате неповторними барвами і корисними ягодами і фруктами. У літній період ми насолоджуємося ароматами і насиченими смаками свіжої малини, смородини, полуниці. Насичуємо організм потрібними вітамінами і мінералами. Але річна феєрія пролітає стрімко. Як же хочеться в холодний зимовий день відчути аромат літа.


У кожної господині свої секрети по заготівлі ягід і фрукт на зиму. Хтось готує джеми і варення, хтось робить мікс із сушених ягід для приготування запашного компоту. А деякі господині заготовляють свіжозаморожені ягоди і свіжозаморожені фрукти самостійно в морозильній камері.

  Як можна заморозити ягоди і фрукти

Заморожування проводять декількома способами:

● сухим (проста і швидка заморозка)

● шоковим.

Сухий (простий)

Це заморозка в морозильній камері. Для початку необхідно підготувати ягоди - вимити і просушити. Після покласти їх на поверхню, це може бути обробна дошка, і відправити в морозилку. Після їх замерзання перекласти в бокси або зіп пакети і знову прибрати в морозильну камеру. Заморожування відбувається при мінус 18 градусів.

фото с https://www.google.com/


Сухий (швидкий)


 фото с https://www.google.com/


Заморожування проводять на підприємстві, на спеціальному обладнанні. Температура при цьому досягає від мінус 30 до мінус 40 градусів.


Шоковий (вакуумний)


фото с https://www.google.com/

 

Виробництво заморожених овочів і фруктів проводиться на промисловому обладнанні. Температура заморозки досягає мінус 60 градусів. При цьому процесі зберігаються корисні властивості і вітаміни. Чи не губляться смакові якості ягід і харчова цінність фруктів. В процесі заморозки не утворюються кристали льоду, які руйнують ягоди зсередини. Такі ягоди і фрукти довго зберігаються. Заморожені фрукти принесуть користь вашому організму, насичуючи його в зимовий час корисними мікроелементами і вітамінами.

 Чим корисні заморожені ягоди і фрукти

Всі ягоди несуть користь людському організму. У кожної свій смак і корисні властивості. Обліпиху застосовують при авітамінозі, агрус при нестачі заліза в організмі. Ягоди після заморозки не змінюють корисних властивостей, вони такі ж, як в свіжих. У них зберігається та ж калорійність, що і свіжих. Чи не втрачається колір і аромат. На відміну від сушених, які набувають зовсім інший смак і колір. Взимку в період респіраторних захворювань, ягоди можна використовувати як ліки для приготування запашного, ароматного чаю. Свіжозаморожені ягоди купити можна в інтернет-магазинах і супермаркетах.


 Куди застосовувати ягоди і фрукти


фото с https://www.google.com/

● зробити начинку для пиріжків і вареників

● використовувати для прикраси тортів

● для приготування десертів

● варити компоти

● робити соки

● готувати соуси

● при приготуванні желе

● їсти в цілому вигляді, як десерт.


Для всіх цих страв можна користуватися своїми заготовками. Але якщо ви не встигли провести заготовки, то виробники заморожених овочів, ягід і фрукт подбали про те, щоб на вашому столі і в зимовий час була достатня кількість корисних продуктів. Полуницю (малину, смородину і т.д.) заморожену можна купити в Харкові.

 в інтернет-магазині «Zamorozka24».

 Як правильно вибрати


 фото с https://www.google.com/

На що слід звернути увагу при покупці:

● дивіться на дату розфасовки і яким способом вона проводилася

● ягоди повинні відділятися один від одного, а не бути збиті в грудку

● упаковка повинні бути герметична, що не надірвана.


Заморожені ягоди можна купити в Харкові в інтернет-магазині «Zamorozka24».


 Де придбати якісні заморожені ягоди


Якщо ви не встигли самостійно заморозити ягоди, або заморозили, але в недостатній кількості. Якщо у вас немає морозильної камери для проведення заморозки і зберігання овочів і фруктів, то заморожені фрукти купити в Харкові можна в інтернет-магазині «Zamorozka24». У нас широкий вибір заморожених овочів, ягід, фруктів і інших продуктів торгових марок ТМ «Poltino», «Лімо», ТМ «VICI». Здійснюємо доставку по місту Харкову.


Замовляйте заморожені ягоди і фрукти в інтернет-магазині «Zamorozka24» і на вашому столі буде кожен день літо.Додати коментар

Ви повинні увійти , щоб додати коментар. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструватися . Реєстрація безкоштовна!