Ковбасні вироби

Сало бутербродне угорське 240гр,Торгова Марка Узинські Напівфабрикати Сало бутербродне угорське 240гр,Торгова Марка Узинські Напівфабрикати

Сало бутербродне угорське 240гр,Торгова Марка Узинські Напівфабрикати

Сало бутербродне угорське 240гр,Торгова Марка Узинські НапівфабрикатиСклад: шпик,часник, сіль кухонн..

26.94 грн.

Сало бутербродне з садовими травами 240гр, Торгова Марка Узинські Напівфабрикати Сало бутербродне з садовими травами 240гр, Торгова Марка Узинські Напівфабрикати

Сало бутербродне з садовими травами 240гр, Торгова Марка Узинські Напівфабрикати

Сало бутербродне з садовими травами 240гр, Торгова Марка Узинські НапівфабрикатиСклад: шпик,часник, ..

27.78 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Ковбасні вироби купити в інтернет-магазині «Zamorozka24» у місті Харкові, з швидкою доставкою додому і не тільки

Ковбасні вироби — це високоякісні, натуральні продукти з м'яса та птиці з додаванням ароматних спецій, — багаті магнієм, цинком, залізом, різними вітамінами, ферментами та мікроелементами. Ви можете купити в нашому інтернет-магазині ковбасні вироби — сосиски, ковбаски та копчені ковбаси, вкладені в натуральну оболонку та упаковані під вакуумом. Ковбасні вироби є ідеальним доповнення до будь-якого сімейного свята і відпочинку, а також відпочинку на природі з друзями.

Ковбасні вироби добре замовляють кафе та ресторани. Гості цих закладів замовляючи ковбаси, отримують смачну, ситну та якісну закуску до столу.

Замовляючи ковбасні вироби в інтернет-магазині «Zamorozka24», Ви отримаєте якісний сертифікований продукт, з швидкою доставкою у місті Харкові у Ваш будинок або заклад. Ми зробимо все можливе, для економії і зручності Ваших грошей і часу.