Сосиски та ковбаски

Сосиски напівкопчені, вищого сорту «Фірмові», 470g, (6 шт.) - Торгівельна марка «М'ясна Гільдія»

Сосиски напівкопчені, вищого сорту «Фірмові», 470g, (6 шт.) - Торгівельна марка «М'ясна Гільдія»Соси..

149.63 грн.

Нет в наличии
Ковбаски напівкопчені, вищого сорту «Баварські», 535g, (6 шт.) - Торгівельна марка «М'ясна Гільдія» Ковбаски напівкопчені, вищого сорту «Баварські», 535g, (6 шт.) - Торгівельна марка «М'ясна Гільдія»

Ковбаски напівкопчені, вищого сорту «Баварські», 535g, (6 шт.) - Торгівельна марка «М'ясна Гільдія»

Ковбаски напівкопчені, вищого сорту «Баварські», 535g, (6 шт.) - Торгівельна марка «М'ясна Гільдія»К..

216.19 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Сосиски та ковбаски

Сосиски та ковбаски купити в інтернет-магазині «Zamorozka24» у місті Харкові, з швидкою доставкою додому і не тільки

У нашому інтернет-магазині «Zamorozka24» Ви можете придбати сосиски та ковбаски - продукти з натурального м'яса свинини, яловичини та птиці з додаванням ароматних спецій та прянощів, — високої якості за не великою ціною в місті Харкові. Сосиски та ковбаски у натуральній оболонки, виготовлені за різними технологіями — традиційно використовують як м'ясне частування й закуску на природі, на пікніку для друзів та своєї сім'ї. Ви можете насолодитися надзвичайним ароматом і смаком сосисок та ковбасок, якщо приготуєте їх на грилі, мангалі або барбекю.

Сосиски та ковбаски користується популярністю у відкритих кафе та ресторанів, особливо в літній період. Клієнти цих закладів з великим задоволенням вживають у їжу ці м'ясні закуски й частування.

Замовляйте сосиски та ковбаски в інтернет-магазині «Zamorozka24», і Ви отримаєте якісний сертифікований продукт, з швидкою доставкою по місту Харкову у Ваш будинок або Ваш заклад.