Про нас

Інтернет-магазин «Zamorozka24» — це комплексний постачальник продуктів харчування на будинок і не тільки — по місту Харкову. Ми можемо запропонувати своєму клієнтові широкий асортимент свіжозаморожених продуктів харчування: морозива, заморожені овочі, картопля фрі, ягоди, гриби, заморожене м'ясо, морепродукти, консерви, різні спеції, солодкі десерти, кава й т. д. — і це не повний перелік асортименту лінійки продажів нашого інтернет-магазину «Zamorozka24». Вся продукція є сертифікованою та високої якості. Асортимент сайту zamorozka24.com.ua постійно розширюється, тому що запити та побажання наших клієнтів весь час зростають.

У нашому інтернет-магазині «Zamorozka24» постійно здійснюються різні акції, знижки, а також бонуси.

У нас свій власний транспорт, який має налагоджену систему логістики, що дозволяє нам швидко та якісно обслуговувати наших клієнтів.

Більшість клієнтів інтернет-магазину «Zamorozka24», замовляючи нашу продукцію, повертаються знову до співпраці з нами.

Наші клієнти — це люди, які люблять хорошу, натуральну та здорову їжу. Вони люблять готувати і експериментувати з новими смаками. Ті, яким важливо нагодувати своїх близьких й друзів корисною та якісною їжею. Хто зайнятий важливішими справами та не витрачає свій час на походи в магазини та супермаркети і при цьому хоче нагодувати свою сім'ю швидко.

Ми вдячні кожному клієнтові за довіру до нас, за те, що цінують та співпрацюють з нами. Приєднуйтесь до співпраці з інтернет-магазином «Zamorozka24» на сайті zamorozka24.com.ua та отримуйте потрібний перелік продуктів з доставкою додому.