Акції
"Китайська" суміш овочів заморожена, 1 кг Sale
16% off

"Китайська" суміш овочів заморожена, 1 кг

110.00 грн. 130.19 грн.

Ананас кубик 1000 g - Ягоди і фрукти Ананас кубик 1000 g - Ягоди і фрукти Sale
22% off

Ананас кубик 1000 g - Ягоди і фрукти

201.50 грн. 258.79 грн.

Брюссельська капуста 450g - Poltino Овочі Брюссельська капуста 450g - Poltino Овочі Sale
13% off

Брюссельська капуста 450g - Poltino Овочі

75.00 грн. 86.66 грн.

Про нас

Ми знаходимося у місті Харків.

Інтернет-магазин «Zamorozka24» — це комплексний постачальник продуктів харчування додому  і не тільки — по місту Харкову. Ми можемо запропонувати своєму клієнтові широкий асортимент свіжозаморожених продуктів харчування: морозива, заморожені овочі, картопля фрі, ягоди, гриби, заморожене м'ясо, морепродукти, різні спеції,  й т. д. — і це не повний перелік асортименту лінійки продажів нашого інтернет-магазину «Zamorozka24».

Вся продукція є сертифікованою та високої якості.

Асортимент сайту zamorozka24.com.ua постійно розширюється, тому що запити та побажання наших клієнтів весь час змініються.

У нашому інтернет-магазині «Zamorozka24» постійно здійснюються різні акції, знижки.

У нас свій власний транспорт, який має налагоджену систему логістики, що дозволяє нам швидко та якісно обслуговувати наших клієнтів.

Більшість клієнтів інтернет-магазину «Zamorozka24», замовляючи нашу продукцію, повертаються знову до співпраці з нами.

Наші клієнти — це люди, які люблять хорошу, натуральну та здорову їжу. Вони люблять готувати і експериментувати з новими смаками. Ті, яким важливо нагодувати своїх близьких й друзів корисною та якісною їжею. Хто зайнятий важливішими справами та не витрачає свій час на походи в магазини та супермаркети і при цьому хоче нагодувати свою сім'ю швидко.

Ми вдячні кожному клієнтові за довіру до нас, за те, що цінують та співпрацюють з нами. Приєднуйтесь до співпраці з інтернет-магазином «Zamorozka24» на сайті zamorozka24.com.ua та отримуйте потрібний перелік продуктів з доставкою додому.