Інформація про доставку

Інформація про доставку та оплату в інтернет-магазині «Zamorozka24».

До уваги клієнтів інтернет-магазину «Zamorozka24», які можуть купити пропоновані продукти за найпривабливішими цінами.

  • Доставка по Харкову безкоштовна при замовленні від 300 грн. При замовленні менше 300 грн., вартість доставки - 50 грн.
  • Доставка по Харківській області безкоштовна при замовленні від 1500 грн. Дні доставки по областІ уточнюйте у менеджера.
  • Для зручності є Viber та Telegram.

Ми гарантуємо нашому клієнтові якісний товар, правильне температурне зберігання.

Робота оператора з замовленнями відбувається щодня з 9-00 до 15-00, крім неділі. Замовлення зроблені до 15-00 поточного дня доставляються з 15-00 до 22-00 цього ж дня. 

Замовлення зроблені після 15-00 доставляються на наступний день з 15-00 до 22-00 з урахуванням вихідних (замовлення, зроблене в суботу після 15-00, доставляється - в понеділок з 15-00 до 22-00).

 Відправка замовлень здійснюється після нашого узгодження з Вами в телефонному режимі.

Оперативну доставку у місті Харкові на наших автомобілях з холодильним обладнанням та потрібним температурним режимом, що дозволяє нам зберегти якість продуктів на висоті.

Щоб не виникало непорозумінь з приводу повернення та обміну товару, ми просимо клієнта перевіряти товар безпосередньо в момент його отримання в присутності працівника доставки. Наша відповідальність за товар закінчується в момент передачі його клієнту.

Форми оплати готівкою при отриманні товару в місті Харкові.