Інформація про доставку

Інформація про доставку та оплату в інтернет-магазині «Zamorozka24».

До уваги клієнтів інтернет-магазину «Zamorozka24», які можуть купити пропоновані продукти за найпривабливішими цінами. Вартість доставки замовлення у місті Харкові — 50 грн. Замовлення від 300 грн. і доставка буде Вам в подарунок! 

Ми гарантуємо нашому клієнтові якісний товар, заводську упаковку, правильне температурне зберігання.

Робота оператора з замовленнями відбувається щодня з 9-00 до 15-00, крім суботи та неділі. Замовлення зроблені до 15-00 поточного дня доставляються з 15-00 до 22-00 цього ж дня. Замовлення зроблені після 15-00 доставляються на наступний день з 15-00 до 22-00 з урахуванням вихідних (замовлення, зроблене в п'ятницю після 15-00, доставляється - в понеділок з 15-00 до 22-00). Відправка замовлень здійснюється після нашого узгодження з Вами в телефонному режимі.

Оперативну доставку у місті Харкові на наших автомобілях з холодильним обладнанням та потрібним температурним режимом, що дозволяє нам зберегти якість продуктів на висоті.

Щоб не виникало непорозумінь з приводу повернення та обміну товару, ми просимо клієнта перевіряти товар безпосередньо в момент його отримання в присутності працівника доставки. Наша відповідальність за товар закінчується в момент передачі його клієнту.

Форми оплати готівкою при отриманні товару в місті Харкові.