Заморожені напівфабрикати

 Заморожені напівфабрикати
5 August, 2021

 Заморожені напівфабрикати


 фото з https://www.google.com/


Багато господині пробували робити напівфабрикати на своїй кухні. Готувати про запас дуже зручно. Це економить час, в разі несподіваного приходу гостей. Або у вас просто немає бажання готувати - заморожені напівфабрикати завжди прийдуть на допомогу. Пельмені, вареники, приготовані своїми руками безпечні для сім'ї.
Їх можна давати дітям і не хвилюватися про наслідки. У такі вироби господиня вкладає максимум любові і турботи. Але є певні секрети приготування. Необхідно знати як правильно заморожувати продукти, щоб їх не зіпсувати.

    Що таке напівфабрикати?


 фото з https://www.google.com/


Заморожені напівфабрикати - це вироби, які були схильні до первинній обробці, але ще вимагають остаточної обробки, для їх використання. Напівфабрикати - це зручна їжа.
Більшість людей звикли до напівфабрикатів і не уявляють без них життя. Назва ділиться на дві частини «підлозі» і «фабрикат». «Полу» - означає, що зроблено щось наполовину, а «фабрикат» - це те, що виробляється промисловим способом.
Якість напівфабрикатів безпосередньо залежить від якості продуктів з яких вони виготовлені. Від дотримання технологічних норм і санітарних умов в процесі приготування, а також в момент транспортування. Дуже важливими є умови зберігання.
Напівфабрикати бувають промислові та кулінарні. Заморожені напівфабрикати хінкалі, пельмені, вареники, не вимагають великих зусиль для остаточної обробки.

   Види заморозки

Замороження напівфабрикатів буває традиційна і шокова.
Традиційну проводять в три етапи: перший - це охолодження при мінус 5 градусів, другий - підвищення температури вище 5 градусів, і третій - при мінус 18 градусів продукт доводять кінцевої заморозки.

Шокова заморозка проводиться при мінус 35 градусів. Продукт заморожується дуже швидко. Така заморозка краще традиційної, так як зберігає смакові якості продукту. При покупці заморожених напівфабрикатів віддавайте перевагу продукції замороженої шоковим способом.


Поради щодо вибору і приготування напівфабрикатів

На що потрібно звернути увагу при покупці?


фото з https://www.google.com/

● упаковка, її зовнішній вигляд, герметичність
● пельмені, вареники не повинні злипатися, а якщо вони злиплися, значить умови зберігання були порушені. Можливо проводилася повторна заморозка
● пельмені, хінкалі, вареники не повинні бути темного кольору. Це говорить про повторному заморожуванню
● тісто не повинно бути потріскані, це означає, що продукт поганої якості
● вартість - хороші якісні пельмені не можуть бути дешевими
● звертайте увагу на склад продукту на упаковці.
М'ясні заморожені напівфабрикати купити оптом можна в інтернет-магазинах.

Як приготувати заморожені напівфабрикати?


фото з https://www.google.com/

● розморожувати напівфабрикати не потрібно
● закип'ятіть воду в каструлі
● додайте солі
● після закипання рідини покладіть їх у воду. Важливо, щоб рідина покрила їх повністю
● для того, щоб вони не злиплися акуратно перемішайте. Ще в воду можна додати трохи рослинного масла
● готуйте близько 5 хвилин. Час приготування залежить від товщини тесту.

Види начинок

Начинки можуть бути різними. Для пельменів, хінкалі і вареників використовують яловичину, курятину, картопля. Наприклад, для хінкалі «Кавказькі особливі» використовують м'ясо курки і базилік, пельмені «Фірмові Smak-Well» з м'ясом яловичини і курки  Вареники «Улюблені» з сиром https://zamorozka24.com.ua/vareniki-lyubimye-s-tvorogom-sladkie-zamorozhennye-1000g-torgovaya-marka-smakwell  Начинок багато. Для вареників вони можуть бути солодкі і несолодкі.

  Де придбати м'ясні заморожені напівфабрикати оптом


фото з https://www.google.com/


Якщо ви не встигли приготувати вдома м'ясні заморожені напівфабрикати в тесті. Хочете заощадити свій час для відвідування важливих заходів або приділити увагу своїй родині, а не проводити його на кухні. Те можна купити заморожені напівфабрикати в Харкові інтернет-магазині «Zamorozka24».  https://zamorozka24.com.ua/napivfabrykaty/pelmeni-varenuku-ta-hinkali 

У нас великий асортимент заморожених напівфабрикатів та інших продуктів. Купити пельмені в Харкові в магазині «Zamorozka24» можна відвідавши наш сайт.

А якщо вас насторожує саме слово напівфабрикат, то купити хінкалі в Харкові і купити вареники в Харкові ви можете не побоюючись за якість продукції в «Zamorozka24». Адже напівфабрикат це просто їжа, яку потрібно довести до повної готовності. У нас представлена ​​тільки якісна продукція від Роганського м'ясокомбінату, ТМ «Лімо», ТМ «SmaCom».

Для вашої зручності ми здійснюємо доставку по Харкову.

Замовляйте продукцію в нашому магазині і радуйте себе і свою сім'ю якісної і смачною їжею.
Додати коментар

Ви повинні увійти , щоб додати коментар. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструватися . Реєстрація безкоштовна!