Ура! Ми відкрилися!

Ура! Ми відкрилися!
8 April, 2021

Ура! Ми відкрилися! 

Створення нашого інтернет-магазину «Zamorozka24» було обумовлено корона вірусною кризою 2020 року. Доставка продуктів харчування на будинок, минаючи супермаркети, дуже перспективний напрямок. 
Ми вирішили подбати про Ваш час, який Ви витрачаєте на походи в магазини та супермаркети. І про Ваші гроші, які Ви переплачуєте тим же супермаркетам. Ми хочемо поставляти продукцію до Вас в будинок безпосередньо на пряму від фірм-виробників. 
Ціни на доставку Вашого замовлення не високі і Вас порадують. Маючи свій транспортний парк, ми можемо дозволити собі не високу ціну доставки по місту. Доставка замовлень з інтернет-магазину буде здійснюватися поки що тільки по місту Харкову. Але ми плануємо розширювати свої межі. 
Перелік продуктів, який ми пропонуємо Вам придбати в інтернет-магазині «Zamorozka24», різноманітний. Це десерти (різне морозиво, торти та ін.), заморожені овочі і ягоди, напівфабрикати (пельмені, вареники, млинці та ін.), бакалійні вироби (спеції, соуси та ін.), м'ясні та ковбасні вироби, а також морепродукти (креветки , червона ікра та ін.). Ми постійно додаємо список продуктів в нашому інтернет-магазині «Zamorozka24», щоб задовольнити різні запити наших покупців. 
Простий та доступний функціонал сайту zamorozka24.com.ua буде зручний в роботі нашого покупця. 
Перевага нашого інтернет-магазину «Zamorozka24» в доступних, невисоких цінах та недорогий доставці їх до Вас додому. 
Але є один невеликий недолік нашого інтернет-магазину «Zamorozka24» — ми працюємо за готівковим розрахунком. Найближчим часом ми плануємо відкрити безготівковий розрахунок при оплаті замовлення. 
Ми запрошуємо відвідати наш інтернет-магазину «Zamorozka24» і придбати потрібні Вам продукти. Наше спільне співробітництво обіцяє бути плідним.
Додати коментар

Ви повинні увійти , щоб додати коментар. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструватися . Реєстрація безкоштовна!